fbpx

Відома рівнянка презентувала книгу про рівнян

Діліться інформацією з друзями:

Вчора, 12 лютого, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї добре знана краєзнавець Галина Данильчук презентувала свою вже другу книгу про містян “Рівне у долях його мешканців”. 

Чимало рівнян у захваті як від доробку пані Галини, так і від теплої родинної атмосфери, у якій відбувалася презентація книги.

Новий доробок Галини Данильчук.

Про це вони написали на своїх сторінках у Фейсбуці.

Інна Собко:

Чудовою книгою сьогодні поповнилася наша бібліотека. Книга Галини Данильчук  “Рівне у долях його мешканців” – це величезна праця авторки – історія міста, крізь долі її мешканців.
На презентації емоції просто переповнювати. Авторка знайомила зі своїми співбесідниками-героями та помічниками у створені книги. У кожного унікальна історія, яка відзеркалює історію міста та епохи. Особливо трепетним є розуміння того, що для нащадків героїв книги – це видання – неоціненний скарб, який збереже пам’ять про місто їхнього дитинства, батьків та родини. Пам’ять про життя та долі. Пам’ять про успіх та мрії, які відібрала війна та совєти…
З великим задоволенням читатиму цю особливу книгу та продовжуватиму відкриватиму для себе Рівне…

Любов Романюк:

Мене вразила ця презентація. Стільки любові до спогадів, стільки вдячності до героїв книги, стільки поваги до усіх, хто допомагав творити і був поруч.
Наша історія ніколи не лежатиме у скрині, допоки поряд нас живуть її натхненники і закохані у своє покликання люди, як Галина Данильчук.
Низький уклін, пані Галино, за ваш шедевр.Тетяна Мельничук:

 Дякую, пані Галино! Це було щиро, душевно, натхненно! З великим задоволенням читатиму зворушливі спогади містян, які відзеркалюють історію нашого міста. Здоров’я та натхнення автору!

Сама ж авторка зазначила:

Ну що здавалося б слова… Однак, все, що сьогодні чула і сприймала – це сенс мого буття. Значить не дарма не досипала, не шкодувала вихідних на зустрічі, розмови, розшифровки… Значить це не просто комусь, а дуже багатьом потрібно. Це наше Рівне!
Ось сиджу серед квітів, подарованих вами, мої щирі друзі, і слів мені бракне, щоб подякувати ВАМ!
Дякую кожному, хто прийшов до музею, щоб перегорнути сторінки книги спогадів рівнян!
Ви всі разом зробили мій день! День рідного Рівного!

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»