fbpx

Від коронавірусу найбільш постраждала туристична галузь

Діліться інформацією з друзями:

Спеціалісти стверджують, що туризм – одна із найбільш постраждалих від спалаху COVID-19 сфер діяльності у світі. Сьогодні рівно місяць, як країна живе в умовах карантину. Ми поцікавилися у рівненської представниці цієї сфери, щоб дізнатися наскільки критичною є ситуація чи вдалося по-новому організувати свій час та свою діяльність.  

Наталія Горбачова, директор ТА «Тайстра–тревел»:

– Мій робочий графік став більш насиченим. Багато роботи з туристами, усі випадки дуже індивідуальні, доводиться вести перемовини з операторами, готелями, авіакомпаніями. Працюю з дому. У нас професійна гарнітура, тому досить зручно.

Паралельно зараз запускаємо онлайн крамницю чаю. Певний час займають організаційні моменти по доставці.

Це все тепер намагаюся поєднувати з роллю вчителя, адже, старший син якраз у першому класі. Тому ми притримуємося графіку шкільних занять, вигадую сама творчі цікавинки для нього.Багато працюю ввечері та вночі – це мій улюблений час для роботи. Зараз присвячую його подальшій розробці нашого проєкту: тури Рівненщиною.

Після складних, напружених днів, через ситуацію в туристичній галузі, зокрема, намагаюся знайти час для себе, щоб відновити сили.

Фото, звісно, з архіву.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»