fbpx

Через карантин багато міських традиційних заходів скасовані

Діліться інформацією з друзями:

Чимало творчих проєктів у Рівному, пов’язані з ім’ям заступниці міського голови Галини Кульчинської. Один з них – писанкове різнобарв’я на Лебединці. 

На жаль, цього року карантин вніс свої корективи в життя міста та його ідейної натхненниці. Як саме змінилось повсякдення пані Галина розповіла для “7 днів”:

– Перша зміна, яка викликала дискомфорт – це необхідність щодня носити маску та захисні рукавиці. Це незручно. Але за кілька днів звикла і зараз це вже не створює незручностей.

Чого дуже бракує нині, то це занять йогою. Не можу увечері піти в студію до моєї наставниці Олександри Коблової. На жаль, заняття онлайн – це для мене несерйозно. Якщо говорити про різні тусовки, зустрічі, зібрання, на брак яких нарікає багато хто, то це не моя історія.

Звісно, нині додалося прибирання вдома, дезінфекції, менше ходиш у магазини. І це добре. Зате з’явилося більше можливостей спокійно почитати те, що раніше відкладалося на потім. Приміром зараз із великим естетичним задоволенням переглядаю прекрасну книгу Євгена Клопотенка «Зваблення їжею», сповна нею насолоджуюся.Ще з незвичного: спілкування по роботі перейшло здебільшого в телефонний режим. Мені бракує речей, пов’язаних із підготовкою до Великодня, естетичної комунікації.

Ми планували оновити, зробити повністю новий писанковий сад. Чи буде він – питання відкрите. Очевидно, що не буде писанок на деревах. Багато заходів міських, які вже стали звичними і традиційними, цього року скасовані.

Приміром, не буде загальноміської ярмарки дитячої і учнівської творчості. Її традиційно організовували перед Різдвом та Великоднем. Збирали кошти для хворих діток. Не буде творчих звітів танцювальних і музичних колективів, інших міських заходів, які проводили на вулиці. Але це не критично.

Головне – пережити цей непростий період.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»