fbpx

Ветерани Рівного можуть отримати щорічну допомогу до 30 вересня

Починаючи з 24 квітня управління праці та соціального захисту населення Рівненського виконавчого комітету здійснює виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Виплата проводиться через відділення зв’язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) пенсіонерам – за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, – за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У 2020 році управлінням вже виплачено грошову допомогу 7674 ветеранам війни на загальну суму 10 млн 749 тис. 450 грн.

Відповідно до ст.17-1 Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» виплата разової грошової допомоги до 5 травня здійснюється до 30 вересня відповідного року, в якому вона проводиться.

Особи, які мають право і не отримали разову грошову допомогу в цьому році, можуть звернутись до управління за консультаціями щодо порядку її отримання, зателефонувавши за одним із номерів: 067 5781241 або 633896.

Надія БУЛАК, головний спеціаліст відділу виплати допомог

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram

 

 

%d блогерам подобається це: