fbpx

В умовах блекауту рівненські рятувальники не залишаться без зв’язку

В умовах блекауту рівненські рятувальники зможуть оперативно обмінюватись інформацією.

Очільник Рівненщини Віталій Коваль повідомив, що в умовах блекауту рятувальники матимуть можливість оперативно комунікувати.

“За кошти обласного бюджету ми оснастили частину міських та районних підрозділів пожежно-рятувальної служби Рівненщини сучасними засобами цифрового радіозв’язку та телекомунікаційного обладнання.Йдеться про портативні та автомобільні радіостанції Motorola (моделі DP4800e, DP4400e та DM4400e).”

Використання таких цифрових технологій у системі радіозв’язку дозволяє на великих відстанях передавати інформацію. В умовах знеструмлення та відсутності мобільного зв’язку – це суттєво полегшить координацію рятувальних загонів. На цьому наголосили бійці Млинівського підрозділу ДСНС під час нещодавнього візиту Віталія Коваля.

У разі надзвичайних ситуацій важливо не втрачати комунікацію для координації дій. Тому керівництво області завжди підтримує служби екстреного реагування.

Читайте також:

  • Рівненську баскетболістку Олександу Тинщук визнано MVP тижня
    Два матчі у вищій жіночій лізі зіграла «Збірна Рівненської області-БК «Рівне-ОСДЮСШОР». В столиці суперницями рівнянок став столичний «КСЛ-Київ-Баскет». Лише в першій грі киянки зуміли вчинити опір гостям – після першої половини гри перевага підопічних Вячеслава Ковалевського складала лише три … Read more