fbpx
Посвідчення водія.

В Україні набагато зросте вартість видачі прав водія, складання іспитів та реєстрації авто

Діліться інформацією з друзями:

Уряд вніс зміни до розміру вартості за надання послуг Міністерства внутрішніх справ. Відповідна постанова набере чинності з 1 січня.

Як повідомляє “Суспільне”, про це мовиться у документі від 27 грудня №1386.

Відтак, з Нового року збільшується вартість послуг Територіальних органів із надання сервісних послуг МВС:

  • Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами — з 26 гривень до 230 гривень;
  • Прийняття теоретичного іспиту — з 13 гривень до 250 гривень;
  • Прийняття практичного іспиту — з 13 гривень до 420 гривень;
  • Реєстрація, перереєстрація колісних т. з. усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію або його формуванням в електронній формі та присвоєнням буквено-цифрової комбінації номерних знаків з їх видачею або без такої, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок — з 200 гривень до 350 гривень.

У січні в Україні оновився алгоритм підготовки в автошколі та складання іспитів для отримання посвідчення водія — практичну підготовку можна розпочати лише після складання іспиту з теорії.

В травні міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко заявив, що у МВС розробляють нові правила здачі екзаменів, щоб мінімізувати корупцію під час навчання та складання іспитів на водійські права.

13 липня Верховна рада ухвалила в цілому законопроєкт № 7354, що дозволяє майбутнім водіям самостійно вивчати теоретичну частину, не відвідуючи для цього автошколу.

Читайте також: Визначили найкращі спортивні громади на Рівненщині