В Рівному плату за дитсадки відтермінували?

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Після минулотижневої робочої зустрічі керівництва міста Рівного і Рівненського району щодо взаємодії та перспективи розвитку в умовах проведення реформи децентралізації місцеві електронні ЗМІ блискавкою облетіла інформація щодо відтермінування запровадження з 1 січня платних послуг за освітні та медичні послуги для немісцевих жителів.

З цього приводу редакція «7 днів» звернулася за роз’ясненням до міського голови Володимира ХОМКА:

– Рішення про відтермінування платних послуг за освітні та медичні послуги для немісцевих жителів може прийняти виключно міська рада. Ні я, ні Микола Сальчук (голова Рівненської райради – ред.) цього зробити не можемо. Ми обговорили ситуацію і зійшлися на тому, що це можна зробити, але після зустрічей і консультацій з представниками територіальних громад і населених пунктів навколо Рівного, яких вона стосується.про це й було повідомлено у спільному прес-релізі.

Створимо депутатську комісію, яка вивчить питання. Планується поїздка групи депутатів у міста, де запроваджено плату за освітні та медичні послуги для немісцевих громадян, щоб вивчити, як там аналогічне запровадження функціонує. Я із цього приводу вже розмовляв із мером Тернополя (там у цьому році запровадили плату за дитсадки), і ми домовилися про такий візит рівненської делегації. Було б бажано, щоб крім наших міських депутатів до її складу ввійшли й представники приміських територіальних громад.

Припускаю, якісь зміни в згаданому рішенні можуть бути внесені. Але ще раз наголошую: рішення про відтермінування чи зміну можна прийняти лише на сесії міської ради після перемовин з представниками сільських і селищних рад та адекватної аргументації.

Записав Василь ГЕРУС

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: