fbpx
Без теплопостачання

В Рівнетеплоенерго розповіли про заплановані заходи для вирішення проблеми з опаленням

Діліться інформацією з друзями:

Вчора відбулась спільна нарада представників Рівненської обласної військової адміністрації, «Рівнеобленерго» та «Рівнетеплоенерго». Упродовж останніх кількох днів до підприємства надійшли десятки скарг від містян із запитаннями: “Де тепло?”, “Чому батареї теплі, а не гарячі?”.

Тож “Рівнетеплоенерго” пояснило на своїй сторінці у Фейсбук причини питання з опаленням та поінформувало про заплановані заходи для вирішення проблеми.

У період відсутності електричної енергії роботу призупиняють й об’єкти теплопостачання. Адже автоматика і насоси котелень та теплових пунктів споживають електроенергію. Нагадаємо, що у Рівному, як і по всій Україні, впроваджено стабілізаційні та аварійні відключення електричної енергії. 

Наразі фахівці «Рівнеобленерго» та «Рівнетеплоенерго» працюють над створенням такої схеми роботи, яка дозволить забезпечити роботу максимальної кількості об’єктів теплової інфраструктури при планових та аварійних відключеннях.

Теплопостачання – це технічно складний  процес, і після запуску в роботу об’єктів, потрібен час, аби теплоносій було транспортовано до кожного житлового будинку. Це не відбувається миттєво. – зазначають в Рівнетеплоенерго.

В інформаційному повідомленні розп Працівники підприємства роблять все можливе, аби кожен споживач був з теплом, проте є ряд факторів  на які теплопостачальник вплинути не може.

Балансоутримувачі житлових будинків в цей час також мають подбати, аби внутрішньобудинкова система опалення функціонувала як належить: не було повітряних пробок, прикритих засувок тощо.

‼️Також вчергове просимо містян самостійно не втручатися в роботу системи опалення та не використовувати хімічно очищену воду з радіаторів для власних потреб, це загрожує відсутністю теплопостачання в будинку. – наголосили в Рівнетеплоенерго.

Читайте також: Найчастіше на Рівненщині одружуються військові