Учора невідомі “мінували” автовокзал у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:
За минулу добу на Рівненщині рятувальники чотири рази виїжджали на надання допомоги громадянам та спеціалізованим службам. Про це повідомили з головного управління ДСНС в Рівненській області. 
14 січня о 07-58 в місті Острог по вулиці Східна надання допомоги працівникам швидкої медичної допомоги по відкриванню вхідних дверей квартири в якій знаходився важкохворий господар 1941 року народження.
14 січня о 12-20 в місті Вараш на
м-н Будівельників надання допомоги працівникам швидкої медичної допомоги по відкриванню вхідних дверей квартири, де знаходилась важкохвора господарка 1931 року народження.
14 січня о 21-05 в місті Рівне по вулиці Київська на “Автостанції Рівне” надання допомоги працівникам поліції по чергуванні під час обстеження підозрілої сумки в приміщенні автостанції. Виклик не підтвердився.
15 січня о 00-05 на автодорозі Київ-Чоп поблизу села Гранівка Дубенського району надання допомоги громадянам Білорусі (42 особи) в перевезені та поселені в готелі м. Дубно через технічну несправність рейсового автобуса сполученням “Львів-Мінськ”.