5 пожеж ліквідували за добу рятувальники Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:
За минулу добу на Рівненщині вогнеборці ліквідували п’ять пожеж, про це повідомили з головного управління ДСНС в Рівненській області.
14 січня о 08-42 м. Рівне вул. Золотіївська. Загоряння речей домашнього вжитку в підвальному приміщенні неексплуатуючого житлового будинку (цегляний, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 14х10м). Причина та збитки встановлюються.

14 січня о13-32 c. Ільпінь вул. Незалежності Рівненського району.

В приватному господарстві вогнем знищено 1м² оздоблення стіни, пошкоджено котел, речі домашнього вжитку в житловому будинку (цегляний, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 16х4м). Причина та збитки встановлюються.

14 січня о 19-45 c. Іванківці вул. Садова Дубенського району.

В приватному господарстві вогнем знищено перекриття житлового будинку на площі 3м² (дерев’яний, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 10х4м).
Причина та збитки встановлюються.

15 січня о 05-00 с. Малі Дорогостаї вул. Шевченка Дубенського району.

В приватному господарстві вогнем знищено частково перекриття та покриття на площі 10м² господарської будівлі (цегляна, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 8х4м).
Причина та збитки встановлюються.

15 січня о 05-13 м. Острог вул. Татарська

Рівненського району. В приватному господарстві вогнем знищено покриття житлового будинку (цегляний, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 14х10м). Причина та збитки встановлюються.