Ясновидець з Рогатинщини передбачив долю путіна і росії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Чи справдиться його пророцтво? Побачимо, недовго залишилося чекати.

Іван Ісарчук родом з Донбасу, але зараз мешкає на Рогатинщині. Про його дар ясновидіння давно знають усі місцеві. Розповіли про нього і тревел-блогеру Михайлу Будейчуку, тож той зі своїм проєктом «Гуцулендія» вирушив в експедицію до знахаря Івана Ісарчука, щоб дізнатись його версію майбутніх подій.

Ясновидець каже, що війну передбачав давно. Про це йому і бабуся-знахарка розповідала, і сни віщі снилися.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

«Про це було відомо давно, коли путін ще тільки прийшов до влади. Коли я був малий, моя бабуля говорила про комуняків. Вона за знахарство сиділа в тюрмі двічі. Перший раз її посадили за піонерські галстуки, які вона спалювала, бо то була «кров нечисті». А потім вже за саме знахарство. У 14 років прийшло до мене прояснення: «Війна… Війна… Війна». Я не міг його зрозуміти і пішов до бабулі. Тоді вона сказала: «Прийде росіянин і буде нас убивати». «За що?» «А ні за що. Все життя їм наш нарід, як кістка в горлі», – так згадує свої перші видіння Іван Ісарчук.

Ясновидець впевнений у перемозі України. Він каже, залишилось ще зовсім небагато.

«Війна закінчиться. Ми переможемо. Але якою ціною… По моїх розрахунках залишилось 42 дні (матеріал на сайті https://ua-in.info виставлений 3 жовтня, – ред.). Зараз ми виходимо на істину праведності, державності. Ми вийдемо на кордони. І Крим повернеться. Але то буде в період переговорів. Що б вони там зараз не робили, росія приречена на провал», – пророкує чоловік.

Іван Ісарчук передбачив і майбутнє країни-окупанта. «росія розпадеться, але не повністю. Заворуха буде у Москві, Санкт-Петербурзі. Урал ще приєднається. Цю ситуацію собі на користь використає Китай. Від росії відійде більшість мусульманських країн. То буде вплив Туреччини. Все буде добре», – каже ясновидець.

Про смерть диктатора путіна Іван нічого не розповів. Але вважає, що правити йому лишилося недовго.

«Десь в кінця жовтня – на початку листопада його знімуть. Бо такого дурака росія певно ще не знала. Як він міг воювати? Та ще й з Україною! Ця ж тварюка геноцид робить. Він же бандюк з великої дороги, по трупах до влади добрався», – каже віщун.

Чи справдиться передбачення Івана Ісарчука, побачимо. Чекати залишилося недовго.

Катерина КУДЛАЙ