fbpx

У Рівному вже можна придбати благодійну марку “ПТН ПНХ”

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівному вже можна придбати марки “ПТН ПНХ!” у відділеннях Укрпошта і не тільки.

Від сьогодні, 24 лютого, в Укрпошті у Рівному вже можна придбати марки під назвою «ПТН ПНХ!». Укрпошта ввела в обіг поштову марку «ПТН ПНХ!»яка створена за ескізами відомого художника на псевдо Бенксі. Він присвячений річниці повномасштабної війни Росії проти України. На поштовому випуску представлено одне із семи графіті художника – це молодий дзюдоїст, який нокаутував значно більшого чоловіка. Такий малюнок художник зобразив на стіні зруйнованого будинку в Бородянці Київської області

“Під час війни всі марки “Укрпошти” стали знаковими, особливо ті, що присвячені нашим перемогам. Це вже 12-й випуск, присвячений нашій боротьбі. Сьогодні цей бренд про добро, яке перемагає жорстокість і самозакоханість. Більше не означає сильніше Ми переможемо, бо наш народ духовний і ми добрі», – сказав заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, який взяв участь в урочистому погашенні марки в центральному відділенні Рівного.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

В «Укрпошті» зазначили, що нова поштова марка є благодійною.

Укрпошта вводить в обіг

 За словами начальника Рівненської дирекції Укрпошти Вадима Мосаковського, кожен, хто купує ПТН ПНХ! Стамп стає учасником благодійного проекту. Його вартість – 7 грн. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку зруйнованих навчальних закладів. Очікується, що це буде понад 10 мільйонів гривень. Поштові марки також супроводжуватимуться конвертом «Перший день», художнім конвертом, листівкою та тематичним світшотом.

На Рівненщині 1,6 тисячі таких марок. Їх можна придбати у всіх відділеннях Укрпошти, а також на спеціальних онлайн-сайтах. Загалом було надруковано 1,5 мільйона таких марок, а це 250 тисяч аркушів.

Читайте також: Повітряна тривога на Рівненщині тривала майже 15 діб