Школярі Рівненщині збирали кошти на випускний, але віддали на ЗСУ

Діліться корисною інформацією з друзями:

Школярі на Рівненщині замість власного випускного, назбирали кошти для ЗСУ.

Так вчинили школярі на Рівненщині, а саме учні Смордвівського ліцею. В цьому закладі склалася гарна традиція – на Різдво старшокласники збираються у вертеп, співають та віншують жителів села, а заколядовані гроші згодом використовують на святкування випускного вечора. Цьогоріч же вирішили вчинити по-іншому. Одинадцятикласники, за традицією, пішли колядувати, однак кошти збирали на потреби українських захисників.

«Я запропонував таку ідею, а випускники підтримали, – пояснив класний керівник 11 класу Смордвівського ліцею Андрій Кирилюк. – Ліцеїсти колядували і в нашому селі, і в сусідньому – там живуть вчителі, тож хотіли привітати і їх. В результаті вдалося зібрати трохи більше 15 тисяч гривень. Річ у тім, що в Смордві буде ще коляда на потреби ЗСУ у церкві, тож більшу частину цих грошей ми покладемо, так би мовити,  в спільну скриньку. А 5,5 тисячі гривень вже передали волонтерам, які закуплять рації для захисників».  

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тим часом і ліцеїсти, і вчителі вірять у ЗСУ, чекають на Перемогу та готові робити заради цього все, що можуть, повідомили у Рівненській ОДА