У стоматклініці встановили перший у місті зовнішній дефібрилятор

Перший у місті автоматичний зовнішній дефібрилятор встановили в стоматологічній клініці «Майстер-Стом Центр», що на вулиці Набережній. Про це повідомив глава ГО «Білі берети» Юрій Тарасюк на своїй сторінці у мережі фейсбук.

«Коли ти 5 років, майже безрезультатно намагаєшся з усіх сил донести до суспільства важливість знань та умінь з невідкладної медичної допомоги – як же щоразу приємно зустрічати та спілкуватися з тими, хто це усвідомлює! А, коли вони ще й прагнуть постійного розвитку – хочеться працювати далі!

Кілька місяців тому, ми проводили навчання з основ базової підтримки життя для працівників клініки стоматології «Майстер-Стом Центр». Тоді директора клініки Наталію Майструк дуже здивувало, що ЖОДНА організація в місті, в т.ч. і далеко не бідні супермаркети та ТРЦ не мають автоматичних зовнішніх дефібриляторів! Наталя тоді сказала: «Значить ми будемо першими!» І справді – вони перші в місті, хто придбав та встановив новенький, сертифікований автоматичний зовнішній дефібрилятор AED defibrillator Powerheart G3 Plus Automatic», – написав у своєму пості Юрій Тарасюк.

Сподіваємося, що цей приклад наслідуватимуть інші заклади, де завжди перебуває велика кількість людей.

До речі. ГО «Білі берети» оголосила набір на курси (навчання) з надання термінової домедичної та невідкладної медичної допомоги для цивільних осіб за розширеним протоколом.

Діліться корисною інформацією з друзями: