Стадіон будуємо і на дитсадок гроші знайдуться

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Кабмін скоротив видатки на окремі проекти українських міст з Державного фонду регіонального розвитку. Це рішення стосується і двох проектів, що втілюються в Рівному, зокрема реконструкцій стадіону «Авангард» і дитячого садка, що на вулиці Коновальця.
Як повідомив міський голова Рівного Володимир Хомко, зняли 10 мільйонів на стадіон, але на ситуації це кардинально не позначилося:

– Ремонтні роботи на «Авангарді» йдуть без перебоїв. Місто виділило 50 мільйонів гривень, і вони ще не всі освоєні. Ми розраховуємо й на державну підтримку. На жаль, попередній уряд не виконав своїх обіцянок щодо виділення 10 мільйонів гривень на цей рік. Тому будемо розмовляти з новим урядом, але поки що вистачає своїх коштів.

Щодо дитячого садка на вулиці Коновальця, то міський голова підкреслив, що місто свої зобов’язання в цьому проекті виконало:

– Передали субвенцію в розмірі 3 мільйонів гривень до обласного бюджету. Вочевидь, рішення про його добудову за 130 мільйонів гривень приймалося під тиском групи зацікавлених осіб із розрахунку на передвиборчий піар. Нагадаю, що будівництво веде обласне УКБ. Абсолютно логічно, що нова влада хоче зробити аналіз адекватності прийнятих рішень. Ще раз зауважу: ми свої зобов’язання виконали.

Марія МАТВІЙЧУК

Діліться корисною інформацією з друзями: