fbpx

У Смизькій ОТГ знайшли фінансових порушень на 6 млн грн

Діліться інформацією з друзями:

Спеціалісти управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області у січні провели державний фінансовий аудит бюджету Смизької об’єднаної територіальної громади Дубенського району. А також ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Смизької селищної ради. Виявили різних фінансових порушень на понад 6 млн грн.

За результатами встановлено недоотримання доходів бюджетом Смизької ОТГ та неефективне використання бюджетних коштів майже на 5,7 млн гривень.

Втрачено доходів бюджетом ОТГ через визначення розміру пайової участі рішеннями виконавчого комітету Смизької селищної ради в розмірах, значно нижчих від граничних розмірів, визначених законодавством, розрахунково на суму понад 1,7 млн гривень. 

Через не проведення оптимізації навчальних закладів витрачено на оплату праці вчителів початкових класів трьох малокомплектних ЗНЗ І ступеня понад 1,6 млн гривень.

Додаткове навантаження на бюджет створило неефективне використання коштів на фінансову підтримку КП «Комунальник». Йому виділили 796,7 тис. грн на оплату поточних витрат.

Непроведення заходів щодо формування спроможної мережі первинної медичної допомоги спричинило додаткові витрати з бюджету ОТГ на суму 566,4 тис. гривень.

Ревізією встановлено втрат ресурсів на 241,5 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на 150 тис. гривень.

Про результати перевірок поінформували Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, Дубенську місцеву прокуратуру.

Джерело: прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»