У Рівному за шкільні парти сіли понад три тисячі першокласників

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні, 1-го вересня, свято День знань відбулося у 36-ти загальноосвітніх закладах Рівненської територіальної громади. Кожна школа самостійно визначалася як саме святкувати Першовересень.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

У найстарішій з них НВО №2, яка два роки тому відсвяткувала столітній ювілей, провели традиційне «Родинне коло».

– На свято Першого дзвоника ми залучили лише першокласників та учнів випускних класів, – розповідає директор школи Андрій НАГОРНИЙ. – Бо для них це знакова подія в житті: для найменших – перший крок у країну знань, а для випускників востаннє пролунав шкільний перший дзвоник. Для учнів інших класів їхні класні керівники самі обирали формат старту навчального року – флешмоби, квести, інтерактивні зустрічі, майстер-класи тощо. Але обов’язковим для всіх був перший урок, який присвячений 30-річчю Незалежності України.

У НВК №2, де нараховується понад півтори тисячі школярів, у новому навчальному році відкрили 5-ть перших класів, у яких знання здобуватимуть 165 учнів. Разом з тим, 80 одинадцятикласників будуть готуватися до отримання атестату зрілості.

Загалом у цьому році у Рівному сформували 112 перших класів, в яких навчатимуться 3342 школярі. А от 1574 випускники розпочали свій останній рік навчання у стінах рідних шкіл.

Василь БУСЬКО

Директор НВК №2 Андрій Нагорний особисто запрошує першокласників до класів тепер уже рідної для них школи.
Діліться корисною інформацією з друзями: