fbpx

У Рівному вирішували долю проблемного підземного переходу

Долю підземного переходу, що розташований на перехресті вулиць Ст. Бандери – Д.Галицького – Ак. Дем’янчука,вирішували на сьогоднішній нараді під головуванням міського голови Володимира Хомка. На зустріч, окрім керівників профільних управлінь та начальників комунальних служб, запросили підприємців, які здійснюють у цій підземці комерційну діяльність. Перш ніж прийняти остаточне рішення, обговорили всі «за» і «проти».

Забігаючи наперед, скажемо, що домінуючим фактором у прийнятті остаточного вердикту стали результати зініційованого мером поквартирного опитування думки мешканців навколишніх будинків. Так-от, левова частка з них висловилася за проведення ремонту в існуючому підземному переході. Цю ідею, скажімо, підтримали у 266 із 268 квартир будинку на Д. Галицького, 2. Натомість наземний пішохідний перехід на перехресті хотів би представник лише однієї оселі цієї багатоповерхівки.За збереження підземного пішохідного переходу ратують і підприємці, які мають тут торгові точки.

– Справа навіть не в тому, що це вже роками «насиджені» наші місця, що маємо своїх постійних покупців, – каже підприємниця Жанна Сліпчук. – Набагато важливіше – безпека. Адже підземним переходом користуються як дорослі, так і діти. Поруч – дитсадок, школа, ВНЗ. Зважаючи на інтенсивність транспортного руху на цьому перехресті та далекій від ідеальної поведінці деяких наших водіїв, місцеві мешканці бояться за своє життя і життя своїх дітей. Тому й не підтримують ідею зведення наземного пішохідного переходу.

Разом з тим, Жанна Сліпчук погоджується, що в підземному переході треба зробити належний ремонт. Попри те, що підприємці підтримують тут чистоту, стежать за освітленням і порядком, треба полагодити східці та витратитися на естетичний вигляд підземки.

Отожна нараді вирішили провести у підземному переході на перехресті вулиць Ст. Бандери – Д.Галицького – Ак. Дем’янчука ремонт. Причому, зробити це спільними силами – підприємців і міської влади.

Василь ГЕРУС

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: