fbpx

На кордонах Рівненщини мірятимуть температуру

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні прикордонна служба Рівненщини отримала 17 спеціальних безконтактних термометрів. В аеропорту Рівного та пропускних пунктах на кордоні з Білоруссю будуть міряти температуру всіх подорожуючих.

Про це повідомила пресслужба Рівненської облдержадміністрації.

«Наразі передаємо 17 термометрів, щоб прикордонники могли виявляти людей, які мають високу температуру. Наголошую, на сьогодні в Україні епідеміологічна ситуація під контролем, ніяких спалахів немає. Однак ми не можемо ігнорувати те, що відбувається у світі, зокрема, у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19.  Рівненщина має бути готова до різних ситуацій. Головне – не панікувати, а чітко знати, що робити », – зазначив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

За словами керівника Управління державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергія Лебедя, допомогу у доставці засобів  надали аптеки «Рівнефармація» та «Рівнеліки».У свою чергу прикордонники розповіли, що вони готові до роботи у посиленому режимі, наразі працюють в захисних масках та рукавичках.

Також сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував інфекційне відділення Сарненської ЦРЛ, де за необхідності будуть розміщувати хворих із підозрою на коронавірус.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»