fbpx

У Рівному відкрилася унікальна фотовиставка «Україна в Антарктиці»

6 лютого, в Рівненській обласній бібліотеці відбулося офіційне відкриття фотовиставки «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність», яку представили полярники станції «Академік Вернадський».

Експозиція складається з 27 фотографій крижаного континенту та життя українських полярників та полярниць.

Як зазначили організатори, після початку повномасштабного вторгнення експозиція кардинально змінилася. Фотокартки демонструють вплив повномасштабної війни на українську антарктичну програму і розвиток досліджень, що відбувся за останні роки.

У відкритті виставки взяли участь представники влади, полярники, члени Національного антарктичного центру, громадськість та ЗМІ. Зокрема, зимівник-рекордсмен Юрій Отруба; рівнянин Павло Тарасович – радіоаматор та учасник п’ятої Української антарктичної експедиції, а також завідувач відділу міжнародного наукового та науково-технічного співробітництва Андрій Федчук. Рівненську обласну раду на заході представив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

Антарктична фотогалерея – це спільний проєкт Міністерства освіти і науки України та Національного антарктичного наукового центру.

Виставка експонуватиметься в приміщенні Рівненської обласної бібліотеки до 8 березня.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: Спортивні споруди Рівненської області вносять до єдиного Електронного реєстру