fbpx

Нового лісівника області представили на Рівненщині

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль спільно з головою Держлісагентства Віктором Смалем представили нового головного лісівника Рівненщини.

Від сьогодні начальником Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства призначено Сергія Чуприну.

Очільник області наголосив новому керівнику на ефективній та прозорій роботі та додав, що зараз саме час для відкритості й готовності до змін. Нагадав, що управління нині має лише функції контролю.

Віктор Смаль, у свою чергу, звернув увагу на продовження реформування лісового господарства. Також розповів про стратегію, нові нормативні документи, оцифрування мережі лісового фонду та логістики.

Сергій Чуприна.
Начальник Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергій Чуприна (фото: Facebook/Cергій Чуприна).

Довідково: Чуприна Сергій очолював колективи Клеванського та Остківського лісгоспів. Був заступником керівника Рафалівського та Костопільського лісгоспів.

До призначення на посаду працював першим заступником начальника Північно-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: У Рівненській області виявлено завищення цін у тендерних закупівлях на понад 50%