fbpx
У Рівному, Сарнах й Дубно патрулюють поліцейські з військовими

У Рівному, Сарнах й Дубно патрулюють поліцейські з військовими

Діліться інформацією з друзями:

Під час карантину військовослужбовці Збройних Сил України, Національної гвардії та співробітники Нацполіції щоденно спільно забезпечують правопорядок у Рівному, Сарнах і Дубні.

Про це повідомляє офіційний сайт Рівненської облдержадміністрації.

«Кожен виконує свої повноваження. У разі виявлення неправомірних дій цивільними особами інформацію опрацьовують представники поліції, ми ж проводимо дії щодо військовослужбовців Збройних Сил. Залежно від обставин, кількість і склад патрулів може змінюватись, — розповів начальник Рівненського зонального відділу ВСП у ЗСУ полковник Василь Якимець. — Наше головне й спільне завдання — вберегти людей. Тож, окрім відеореєстраторів, радіостанцій і спецзасобів, обов’язковими для кожного патруля є пов’язки, окуляри, рукавички та флакони з антисептиком».

Спільне патрулювання посиленими нарядами відбувається з 16 до 23 години у громадських місцях, поблизу військових частин та центральних вулиць міст. До складу наряду входять троє військовослужбовців ЗСУ, один поліцейський або нацгвардієць.Серед тих, хто в наряді — начальник патруля військової служби правопорядку ЗС України старший сержант Сергій Климкович. Строкову військовослужбовець служив у десантно-штурмових військах, а з початком бойових дій на Донбасі захищав Україну у складі добровольчого підрозділу. У 2016-му підписав контракт і нині служить у ВСП.

«Ми тепер на вулицях міст заради спокою громадян, недопущення порушень правопорядку та паніки. Військові завжди приходили на допомогу першими, так було під час ліквідації стихійних лих, техногенних катастроф, а тепер і під час боротьби з коронавірусом», — говорить Сергій Климкович.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»