Громадський транспорт Рівного працюватиме в спецрежимі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Від завтра громадський транспорт Рівного не возитиме пересічних громадян. Такий вердикт у понеділок винесла міська комісія ТЕБ та НС. Щоправда, обмеження, зі слів міського голови Рівного Володимира Хомка, вирішили запровадити лише з четверга, щоб був час з усіх боків прискіпливо вивчити питання довезення до роботи працівників, які забезпечують життєдіяльність міста. Так, за дорученням мера комісія з числа начальників міських управлінь та деяких служб розробила механізм роботи міського громадського транспорту в умовах каратину. 

– На виконання рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій робота громадського транспорту Рівного переходить за дорученням міського голови Володимира Хомка у спецрежим, – розповідає заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук.– Тобто, від завтра на час дії карантинних заходів у тролейбусах і міських маршрутках мають право на проїзд працівники так званої критичної інфраструктури. Це, зокрема, медики, правоохоронці, соцпрацівники, працівники виконавчої влади, промислових підприємств, продовольчих магазинів, аптек, банків, житлово-комунальної галузі, АЗС тощо.  

Отож, медики від завтра будуть їздити у громадському транспорті за посвідченням, виданими міським управліннях охорони здоров’я, крім того, повинні пред’явити посвідчення особи. Натомість представники правоохоронних і силових структур – Збройних Сил України, Нацгвардії, СБУ, поліції та інших органів – по службових посвідченнях. Для всіх решта, хто має право користуватися в умовах карантину послугами громадського транспорту, міське управління транспорту видасть спеціальні перепустки встановленого зразка.

Громадський транспорт для забезпечення життєдіяльності міста буде працювати з шостої до десятої ранку і з четвертої до восьмої вечора. На лінію виходитиме така ж кількість тролейбусів, як і у звичайному режимі. А от маршруток буде набагато менше.

Крім того, зауважу, що зберігаються затверджені обмеження щодо кількості пасажирів: водночас у тролейбусі може їхати до 20, а в маршрутках – до 10 пасажирів. При чому всі обов’язково у захисним медичних масках.

Разом з тим, міська влада звертається до керівників усіх підприємств, організацій та установ власними силами забезпечити доїзд до роботи своїх працівників.