fbpx
У Рівному проведуть ремонт укриття в приміщенні Радіозаводу

У Рівному проведуть ремонт укриття в приміщенні Радіозаводу

Діліться інформацією з друзями:

Укриття не ремонтувалось з того часу, як завод припинив свою діяльність. Отже, перебування там людей було неможливим. Приміщення тільки нещодавно передали на баланс міста, до цього проводити там ремонтні роботи, коштом громади було заборонено.

Тепер же, як розповів начальник відділу з надзвичайних ситуацій Андрій Бернадський міські служби активно працюють над тим аби це приміщення привести до ладу і воно запрацювало за призначенням.

Комісія, створена за ініціативи міської влади, за участі представників національної поліції та ДСНС повністю обстежила приміщення. Зараз на місці працюють також проєктанти, які вже розпочали підготовку проєктно-кошторисної документації. Наступний етап – це проведення ремонту. В тому числі повного відновлення потребує вентиляційна система та електросистема укриття. Без цього перебування тут людей буде неможливим.

Станом на сьогодні фахівці проводять усі підготовчі роботи, щоб укриття, яке може прийняти понад 4000 людей, функціонувало належним чином.

Водночас Андрій Бернадський каже, що рівняни, які мешкають в цьому мікрорайоні, можуть використовувати щонайменше шість укриттів розташованих поруч. Всі ці укриття проінспектовані комісією і можуть приймати людей без жодних обмежень. В тому числі серед найближчих – укриття ліцею за числом 11, де проведений належний ремонт і яке може прийняти до 1000 людей одномоментно. Загалом у нашій громаді є близько 300 укриттів, які можна використовувати під час повітряних тривог.

У Рівному проведуть ремонт укриття в приміщенні Радіозаводу - фото 1
Відремонтоване укриття в 11 ліцеї.

Читайте також: На Театральній площі в Рівному покладуть асфальт