У Рівному показали як знімають іспити майбутніх водіїв

Діліться корисною інформацією з друзями:

Іспити на право керування транспортним засобом є однією з найбільш популярних послуг у сервісних центрах МВС. У 2019 році на Рівненщині було вперше видано 16834 посвідчень водія, а в Україні загалом – 415649.

Перебіг екзамену почнуть фіксувати за допомогою технічних засобів контролю. Їх встановлять у кожному екзаменаційному авто. Тобто процедура складення практичного іспиту на право керування відтепер стала більш прозорою, зменшено корупційну складову.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Нововведення допоможе уникнути можливих суперечностей під час складення іспиту та виявити порушення. У разі непорозумінь кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати випробування», зазначив заступник начальника регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Віктор Залюбовський.

В усіх сервісних центрах МВС України навчальні автомобілі будуть оснащені камерами. Апаратура фіксуватиме дії кандидата у водії на дорозі та ситуацію в салоні. Уже закуплено 440 одиниць такої техніки, серед яких 11 мобільних приладів відео фіксації, які функціонуватимуть у сервісних центрах МВС в Рівненській області.

Нині система працює у тестовому режимі. Строк зберігання вивантаженої інформації з відеореєстратору становить 10 діб, проте, у майбутньому планується збільшити цей термін.

Незабаром відеофіксація іспитів буде обов’язковою, а відмова кандидата у водії від відеофіксації іспиту стане підставою для його недопущення до складення практики.

Аліна ШАХ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»