fbpx

У Рівному хочуть створити нову набережну біля дитячої залізниці

Молоді фахівці: архітектори, екологи, маркетологи запропонували власний проєкт створення набережної в Рівному поруч із дитячою залізницею. Втілювати свій задум планують спільно з потужною місцевою будівельною компанією.  

Проєкт включає в себе створення багатофункціональної набережної, на якій діятиме декілька локацій: дитяча, центральна, активна (вона ж спортивна), зона релаксу та тусівок, а також зона дитячої залізниці, якою курсуватиме інтерактивний потяг.

ГО «Z project» на чолі з компанією «Група Смарт» днями презентували проєкт реконструкції набережної, що біля р.Устя. Презентація відбулася на станції дитячої залізниці «Озерна», що поблизу р. Устя, за участю представників будівельної компанії, їхніх партнерів, а також команди переможців «Хакатон 2020».  

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Переможці хакатону у складі архітекторів, маркетологів та екологів детально розповіли про проєкт створення унікальної набережної і реконструкції самої дитячої залізниці із можливим очищенням річки.

Автори проєкту обіцяють, що набережна буде функціонувати цілий рік та обов‘язково стане душею нашого міста, де кожен, від найменшого до найстаршого, віднайде свій особливий куточок в будь-яку пору доби.

Джерело: ГО «Z project»

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»