У Луцьку завершився передсезонний турнір команд вищої ліги

У Луцьку завершився передсезонний турнір команд вищої ліги – Меморіал Олексія Веремійчика.

У заключний змагальний день у зустрічі господарів  – команди «Старий Луцьк-Університет» – та БК «Рівне» визначався переможець турніру.

Упродовж більшої частини ігрового часу перевагою володіли волиняни – на четверту чверть команди вийшли за рахунку 69:49 на їх користь. Проте рівняни у заключній чверті зуміли майже наздогнати суперників. Майже… «Старий-Луцьк Університет» зміг втримати мінімальну перевагу – 80:79.

В іншому матчі дня місцевий «ВНУКДЮСШ-1», команда першої ліги, поступився «СумДУ» – 64:89.

Після заключних матчів відбулася церемонія закриття турніру, на якій були присутні батьки Олексія Веремійчика, його дружина Анна та донька Аліса.

Отож, переможцем турніру «Старий Луцьк-Університет», БК «Рівне» завоював «срібло», а «СумДу» – «бронзу». Кращим захисником визнано Іллю Зайця («Старий Луцьк»), нападником – Вадима Бикова («СумДУ»), а центровим – Олексія Адедирана («Рівне»). Звання MVP завоював лучанин Дмитро ШвагринськийА маленька Аліса Веремійчик, яка допомагала вручати нагороди, отримала спеціальний приз – «Супер MVP» турніру.