Безробітні Рівненщини обирають професії, яких потребує ринок праці

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

У рамках профорієнтаційної роботи із безробітними Рівненської області представники  центру ПТО ДСЗ зустрічаються із мешканцями та роботодавцями, знайомлять із освітніми послугами закладу освіти, розповідають про умови навчання та перспективи співпраці.

На базі Дубенської  міськрайонної філії Рівненського обласного ЦЗ майстер виробничого навчання Ігор Баранець презентував один із найбільших закладів профтехосвіти, зокрема, професії, які можна здобути на базі Олександрійського навчального відділення. Тут готують кваліфіковані кадри для сільського господарства, металообробної та деревообробної галузей, слюсарної та водійської справ, швейної промисловості, виробництва металопластикових вікон і дверей.

Ігор Баранець ознайомив безробітних Дубенського району із тенденціями сучасного ринку праці,  комунікаціями із роботодавцями, перспективами роботи за обраними професіями. Особливу увагу педагог приділив слюсарним професіям.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – це робітник, що майстерно здійснює кваліфіковану діагностику як у слюсарних майстернях, так і дистанційно, за допомогою спеціальних програм. Сучасний слюсар – затребуваний фахівець, адже щороку потік автомобілів на вітчизняних дорогах зростає, а отже, зростає і потреба у якісному і оперативному їх обслуговуванню. В Олександрійському навчальному відділенні цю професію можна здобути за 7,3 місяця. Слухачі опановують теоретичний курс та проходять виробничу практику на базах роботодавців.

Безробітні цікавилися термінами навчання та умовами зарахування на навчання. Подібні зустрічі проходять та плануються також у Рівненському міському ЦЗ, Острозькій міськрайонній, Гощанській, Рівненській районних філіях РОЦЗ. Увазі безробітних пропонуються інформаційні та відеоматеріали.

Важливо, що безробітні обирають професії, про які їм розповідали знайомі, колишні слухачі, випускники закладу освіти, роботодавці. Потужна навчальна база, досвідчені педагоги, відмінна атмосфера у колективі – головні критерії успішного навчання і здобуття кваліфікації.

Поза сумнівом, сучасні виклики ринку вирішують нові, кваліфіковані кадри!

І Рівненський центр ПТО ДСЗ гарантує оперативну і якісну їх підготовку!

Діліться корисною інформацією з друзями: