У Кабміні обговорили готовність закладів освіти до нового навчального року

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні  у Кабінеті Міністрів відбулася селекторна нарада щодо готовності до початку нового навчального року. Обговорювали зокрема питання  тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб  закладах освіти, гуртожитках.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Про результати наради повідомляє Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Спочатку розглядали питання приведення фонду захисних споруд цивільного захисту закладів освіти у готовність. Усі школи повинні мати надійне сховище для дітей та працівників.

Нині в усіх регіонах триває робота комісій з огляду уже існуючих укриттів. До перевірки залучені фахівці місцевих підрозділів ДСНС, представники військових адміністрацій та органів місцевого самоврядування. Комісії повинні видати акт перевірки кожному закладу після огляду. В акті буде визначено стан готовності закладу освіти до початку нового навчального року та надані рекомендації, щодо подальшого режиму роботи.

Також обговорили проблему житла для переселенців, які зараз проживають у студентських гуртожитках чи закладах освіти. У разі початку навчального року в очній або очно-дистанційній формі усі садочки, школи,  та університети повинні облаштувати аудиторії  чи навчальні кімнати та надати можливість студентам поселитися в гуртожитках.

Ця проблема буде вирішена за участю військових адміністрацій, які мусять забезпечити комфортне переселення внутрішньо-переміщених осіб у інші безпечні місця.