«Ти не знаєш, що таке війна»: відома британська акторка озвучила щоденник війни школярки з Харкова

Восени лондонське видавництво Bloomsbury випустило щоденник 12-річної харків’янки  Єви Скалецької «Ти не знаєш, що таке війна» (You Don’t Know What War Is). Готується до виходу його аудіоверсія.

Озвучила аудіокнигу британська акторка та номінантка на Оскар Кіра Найтлі. Видавництво описує аудіокнигу «зворушливим і миттєвим досвідом, який просвітить читачів молодих і старих».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Щоденник української дівчинки Єви Скалецької порівнюють із щоденником Анни Франк «за його потужне розуміння того, що таке конфлікт очима дитини». Для публікації Bloomsbury співпрацює з УВКБ ООН, Агентством ООН у справах біженців.

«Книга справила на мене величезний вплив, — сказала Кіра Найтлі. — Це неймовірно важлива історія, яка є водночас сильною та глибоко зворушливою. Для мене велика честь бути частиною цієї публікації, розповідаючи надзвичайну історію Єви про натхнення та хоробрість».

Друкована версія щоденник Ти не знаєш, що таке війна побачила світ у видавництві Bloomsbury 25 жовтня.

Єва Скалецька — харків’янка. Вона документувала свої емоції з 24 лютого до середини березня 2022 року, коли Харків та інші міста України жорстоко обстрілювали російські війська. Це розповідь про те, як один день може змінити все життя: вибухи, паніка, втеча, відчай.

Єва із бабусею виїхала з Харкова спочатку на західну України, а потім і за кордон. Зараз вони живуть у Дубліні, Ірландія, де їх прихистила родина вчительки Кетлін Фленеґан.

Книга «Ти не знаєш, що таке війна» вийде друком у 12-ти країнах. Українська версія вийде на початку наступного року у харківському видавництві Vivat.

%d блогерам подобається це: