Туристи Рівненщини не нудьгували під час карантину

Діліться корисною інформацією з друзями:

Практично кожна людина може назвати себе туристом. Адже хоча б раз кожен з нас подорожував. А от для того, щоб відпочинок був комфортним, працюють туристичні агенції, які й відзначають 27 вересня своє професійне свято – Всесвітній день туризму.

– Туристичне літо – 2020 виявилося неочікуваним як для нас, так і для туристів,

– поділилася своїми враженнями про організацією відпочинку цьогоріч власниця турагенції «Тайстра Подорожей» Наталія ГОРБАЧОВА. – Проте нові обставини підштовхнули до розвитку тих напрямків, які ми дуже любимо та на які не завжди вистачало часового ресурсу. Більшість наших шукачів пригод, серед морських напрямків, традиційно обрали Туреччину. Вона стала доступною однією з перших і тепер, в оксамитовому сезоні, займає лідируючу позицію. Також наші туристи відпочили в Єгипті та продовжують літати у цьому напрямку. Наявність обов’язкового тесту для відпочинку в цій країні не стає перепоною, ми допомагаємо організувати цей процес якнайкомфортніше для туристів. А ще наші мандрівники літали до Албанії та Хорватії, Болгарію традиційно обирали як альтернативу відпочинку на морі в Україні.


7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

У Рівненській ОДА нагородили кращих фахівців туристичної галузі

ПК «Хімік» під загрозою: до справи підключилась громада (ВІДЕО)


Свої маршрути для якісного відпочинку знайшлися й в Україні. Популярними стали поїздки на Поділля. Сотні наших туристів відпочили на Бакоті, поєднуючи пляжний релакс з цікавими екскурсіями. Також незмінно популярні осінні Карпати. Днями ми повернулися з мандрівки Закарпаттям, де піднімалися у гори та насолоджувалися неймовірними краєвидами.

Щодо наших ексклюзивних мандрівок Рівненщиною, то ми зробили чудовий прорив цього сезону. Окрім традиційного одноденного Клеваня та екскурсії містом Рівне, наша команда зорганізувала тури до Тараканівського форту та на равликову ферму, спільно з ААП «Світовир» здійснили мандрівки зі сплавами на Случі. Бестселером стала мандрівка «Шляхами древніх городищ». До неї увійшли Білівське Городище та Пересопниця. А наш гід Лідія Войтюк по зернинках збирає ексклюзивні факти та родзинки про цікаві локації рідного краю. Наші шукачі пригод переносилися на 100 років назад і відчували себе мандрівниками у часі.

Також у планах ще дуже цікаві мандрівки Поліссям і Тернопільщиною.