Третина тиражу поштової марки Укрпошти вже викуплена

Діліться корисною інформацією з друзями:

У перший день українці викупили третину тиражу поштової марки «Добрий вечір, ми з України».

Станом на ранок 29 липня українці придбали понад 1,5 мільйона марок у відділеннях “Укрпошти” та онлайн. Найактивніше купують поштову марку номіналом М (еквівалент 18 грн). Наразі лише через онлайн-замовлення в офіційних магазинах Укрпошти на Пром, Каста, а також на Rozetka та філателістичному інтернет-магазині поштового оператора продано понад півмільйона цих марок. Загалом було продано більше мільйона марок номіналом М.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також у перший день були повністю розкуплені онлайн-набори з конвертом першого дня та погашенням. Нагадаємо, такі набори у кількості 2000 штук можна було придбати в інтернет-магазині Укрпошти. За обсягами продажів бренд «Добрий вечір, ми з України» випереджає своїх попередників «Українська мрія» та «Русский воений корабль… Все!».

Також завдяки продажу марок у філателістичному інтернет-магазині Укрпошти та офіційних інтернет-магазинах на маркетплейсах вдалося зібрати пожертв на майже 1 млн грн. ці гроші будуть перераховані до Фонду KSE Foundation та спрямовані на благодійні ініціативи.

Пресслужба АТ “Укрпошта”