Нова поштова марка «Добрий вечір, ми з України» поступить в продаж

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівно через місяць після введення в обіг третьої в умовах воєнного стану поштової марки «Українська мрія», 28 липня, Укрпошта вводить в обіг марку «Добрий вечір, ми з України».

Придбати марку, випущену тиражем 5 млн штук, можна буде у відділеннях Укрпошти або в інтернет-магазинах. До поштової марки буде випущено художній конверт та листівку. Також планується продаж тематичного мерчу із зображенням марок. Як і в попередніх поштових випусках, будуть обмеження на купівлю марок. Погашення марками «Перший день» відбудеться 28 липня в Києві. Також позачергові погашення відбуватимуться в той же день у всіх відділеннях Укрпошти. На Київському поштамті працюватимуть штемпелі Республіки Крим, Севастополя та Херсона.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На поштовій марці “Добрий вечір, ми з України!” відтворено реальні події, які відбувалися на Миколаївщині: український трактор тягне покинутий російський танк. Автором ескізу стала графічний дизайнер та викладач живопису Анастасія Бондарець.

Тему поштової марки обрали завдяки народному голосуванню. У травні понад 600 тисяч українців обрали “Добрий вечір, ми з України!” з 5 варіантів. На конкурс ескізів було надіслано понад 1500 робіт.

Пресслужба АТ “Укрпошта”