Тепловики Рівного запустили електростанцію

Діліться корисною інформацією з друзями:

Тепловики Рівного, а саме  компанія «Рівнетеплоенерго» разом з УК Укртепло, системно впроваджують стратегію розвитку теплового господарства в обласному центрі.

Цього разу тепловики Рівного подбали не лише про тепло в оселях містян, а й про подолання дефіциту електроенергії. Адже внаслідок масованих ракетних ударів ворога по енергетичній інфраструктурі країни та Рівного зокрема ситуація з електроживленням залишається важкою.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

20 січня на одній з котелень компанії «Рівнетеплоенерго» було запущено у пробну експлуатацію електростанцію на 1 МВт електричної потужності.Пусконалагоджувальні роботи ще тривають, але вже зараз можна впевнено казати, що є змога забезпечити власною електроенергією велику котельню та гарантувати її роботу навіть при відключеннях світла. І крім того, ще додатково виробляти для потреб міста біля 500 кВт такої необхідної людям електроенергії. Дякуємо нашим колегам – працівникам Рівнеобленерго та Рівнегаз за допомогу та злагоджену співпрацю. Директор «Рівнетеплоенерго» Олександр Ющук наголосив:

– Це наш внесок в енергетичну безпеку нашої країни. Звісно – мегават, це не так багато в масштабах всієї країни. Однак це еквівалент роботи 50 тисяч лампочок. Це дасть можливість енергетикам більше можливостей, а людям – більше світла в домівках. Наразі наше товариство продовжує послідовну роботу у цьому напрямку.

Читайте також: Автомобіль швидкої допомоги мер Рівного передав Квасилівській амбулаторії