fbpx
30 водіїв рівненської обласної екстренки отримали нову професію

30 водіїв рівненської обласної екстренки отримали нову професію

Діліться інформацією з друзями:

26 квітня перша група водіїв екстренки, які починаючи з 6 лютого проходили спеціалізований навчальний курс, успішно склали теоретичні та практичні іспити. Як результат, усі вони отримали дипломи про присвоєння кваліфікації «Екстрений медичний технік».

Їх вручали голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін, директор Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА Олег Вівсянник.

«Водії – це надзвичайно важлива складова виїзної бригади, оскільки вони не лише транспортують медиків до пацієнта, а потім і хворого в медичний заклад, а й часто допомагають проводити реанімаційні дії. Тепер, вони знають і вміють ще більше. А отже, можуть допомагати бригаді рятувати життя пацієнтам. Щиро вдячні нашим партнерам з Чернівецького медичного фахового коледжу, а також медикам та інструкторам нашого Центру за високий рівень навчання», – зазначив директор Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

Джерело: Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

Читайте також: Програма “Зброя від Рівненщини – “Зроблено в Україні” запрацює в області