Автомобіль швидкої допомоги мер Рівного передав Квасилівській амбулаторії

Діліться корисною інформацією з друзями:

Автомобіль швидкої допомоги отримала відремонтована Квасилівська амбулаторія.

Олександр Третяк передав «швидку» допомогу 20 січня. Після капітального ремонту відкрили Амбулаторію загальної практики – сімейної медицини №8 КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР, що у Квасилові. Навіть в період війни, у місті намагаються максимально піклуватися про якість надання медичних послуг для мешканців громади.

– Амбулаторія змінилася до невпізнання. У приміщенні проведено ремонт покрівлі даху, замінено мережі, проведено капітальний ремонт входу, капітальний ремонт самої будівлі та прилеглої території та забезпечено інклюзивність. Кошторис всіх робіт склав трохи більше 7 мільйонів гривень, – говорить Олександр Третяк. – Відтепер квасилівчанам не потрібно буде їхати до Рівного, щоб отримати медичну допомогу. Адже в амбулаторії здійснюють прийом з лікаря загальної практики – сімейної медицини, один лікар акушер-гінеколог. Працюють 9 людей середнього медичного персоналу, дві молодші сестри та 1 медичний реєстратор.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також мер передав у Квасилівську амбулаторію автомобіль швидкої допомоги оснащений медичним обладнанням, який передали нам партнери з міста Забже. Тепер доправляти хворих до медичних закладів міста можна буде оперативніше і безпечніше. У громаді планують і далі працювати для забезпечення якісних медичних послуг для мешканців.