Хлопець з багатодітної сім’ї на Рівненщині вразив блогера

Діліться корисною інформацією з друзями:

Хлопець з багатодітної сім’ї розповів блогеру та волонтеру Олександру Заліско про свою сім’ю і вразив його.

Коли Олександр вирішив підвезти підлітка на дорозі Рівненщини, то не знав як він його вразить. Це Федор – хлопець з багатодітної сім’ї, який має 15 братів і сестер. Про це знайомство Заліско розповів у себе на сторінці. Він  завжди любить когось підвезти, коли їде кудись. Адже коли він був без авто, то добре пам’ятає свої емоції радості, коли йому хтось зупинявся.

В дорозі на Рівне підвіз хлопця, і виявилось, що він з багатодітної сім’ї. Але те, що він розповів далі, мене вразило… Він сказав, що їсть тільки раз в день.Він не має мобільного телефона, бо недавно свій здав в ломбард, тому що потрібні кошти… Щоб подзвонити до свого брата, він попросив мій телефон і з листочка передруковував номер телефону…Я деякий час не міг зрозуміти, що це все правда. Ступор. Таке можливо у 21 столітті? Потім запитав, чи голодний він. Відповідь була «я їв о 5 ранку. Потім 40 км ішов пішки, і тоді уже ви мене підібрали. Дуже хочу пити…», написав Олександр.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Далі блогер розповів, що з приємністю пригостив Федора їжею на заправці та зібрав йому пакунок з собою. Їх спілкування продовжилося у Рівному і закінчилося невеличкою фінансовою допомогою та дружнім рукостискання. Олександр Заліско побажав Федору і його сім’ї, тільки добра. Адже на даний час троє його братів в ЗСУ захищають нас.

Добро робити просто Навіть коли не плануєш цього) Давайте робити добро частіше!

Читайте також: Тепловики Рівного запустили електростанцію