fbpx

Створити ОСББ і вирішити проблеми рівнян

Сьогодні, 6 лютого, в приміщенні редакції  газети «7 днів» запрацювала громадська приймальна ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини», які готові допомогти вирішити проблеми і створити ОСББ. Відразу прийшло декілька людей. Окрім голів правлінь та бухгалтерів, що звернулися за порадами, завітали й мешканці багатоповерхівок, де ще не створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, але треба вирішити проблеми.

Члени правління Ресурсного центру підтримки ОСББ Рівненщини Володимир Лазарчук та Ігор Ханенко надали відвідувачам вичерпні відповіді на всі їхні питання.

– Людей цікавить те, що найбільше болить, каже Володимир Лазарчук. – Насамперед це стосується взаємостосунків із надавачами комунальних послуг. Бухгалтерів, звісно, цікавлять звіти, які саме час здавати. Питань дуже багато. Відповіді на них самотужки інколи дуже важко знайти. А от разом, та ще коли за плечима є практичний досвід, легше.

Мер Рівного продовжує тримати інтригу

Рівнянин викупив розливайку, щоб її закрити

На переконання, Ігоря Ханенка, навіть сьогодні, коли рух ОСББ в Рівному набув масового характеру, не можна припиняти роз’яснювальну роботу серед населення.

– Хтось раніше скептично ставився до створення об’єднання співвласників, інші не довіряли новій формі управління будинком, – ділиться своїми думками Ігор Ханенко. – А коли люди побачили, як зажили їхні сусіди, де успішно працюють об’єднання, і собі захотіли створити ОСББ та вирішити проблеми.

А як це зробити, виявилося до толку не знають. Щоправда, приходять і ті, хто скаржиться на управлінські компанії, які доглядають за їхніми будинками. Дехто просив «вплинути» на голову правління їхнього ОСББ і вирішити проблеми. Зауважу, що Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини – це громадська організація, а не якийсь контролюючий орган. Отож, ми не можемо когось змусити чи перевірити. Єдине – порадити: що та як краще зробити.

До слова, ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини» відтепер консультації проводитиме для ініціативних груп, бухгалтерів, голів та членів правління ОСББ міста Рівного  кожного тижня.

Досвідчені управителі та юристи надають інформаційну та правову підтримку у створенні та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Прийом проводиться щочетверга з 12.00 до 14.00 у приміщенні редакції газети

«7 днів» (м. Рівне, вул. Поштова, 2, 2-й поверх). Довідки за тел.: 096 500 85 68

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»