fbpx
Студенти відвідали

Студенти відвідали дитячий будинок на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Студенти відвідали до Миколая  дітей, які перебувають у дитячому будинку на Рівненщині.

Вже декілька років поспіль існує тепла традиція у колективу Рівненського коледжу економіки та бізнесу – на початку Різдвяних свят студенти відвідали дитячий обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Олександрія.

Цей рік не став винятком. Студенти та випускники спеціальностей Харчові технології та Готельно-ресторанна справа за підтримки викладачів завітали до дитячого будинку. Перед цим на кухні коледжу приготували смаколики для юних вихованців закладу – шоколадні кекси та кейк-попси. Окрім смачних десертів дітками привезли набори для творчості, книжки, іграшки й конструктори, одяг та взуття. Все це зібрали студенти, випускники, педагоги коледжу та благодійники. До такого святкового дня дітки з виховательками підготували святкову програму з піснями, іграми й танцями. А волонтерів зустріли щирою радістю у посмішці й теплими обіймами.

«Дітки взагалі такі класні, просились на руки, щоб обіймати і так обіймали, раділи, що ми з ними. Вони танцювали та співали – так гарно. Потім нас запросили до флешмобу, де всі разом грали в ігри, а потім весело танцювали та співали. А коли проводжали, з нами влаштували гру в  “сніжки”» – так описує теплу атмосферу свята студентка коледжу Карина Савінова.

«Данна ініціатива вже традиція. Ми зі студентами відвідуємо діток до свята Миколая, адже за традицією, саме він приносить дітям подарунки. Важливо, щоб дитинство та юність не тільки наших студентів, а й всіх дітей було радісним. Свого часу і очільник Рівненщини долучився до волонтерської кухні І ми вдячні випускникам та волонтерам, котрі допомагають в організації цього теплого свята, зокрема, творче об’єднання “То-Сьо”, “Волонтерська кухня ЗСУ”, фонд “ДРУГ”» – коментує заступниця директора РФКЕБ з виховної роботи Алла Василівна Опанасик.

Читайте також: П’ять пожеж за добу ліквідовано на Рівненщині