Кондитерський майстер-клас для дітей-ВПО організували в Рівному (фото)

Цікава екскурсія та кондитерський майстер-клас – таке захопливе дозвілля для діток, які через війну опинилися в Рівному, організували сьогодні спільно міський Департамент соціальної політики та Рівненський обласний коледж економіки та бізнесу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Близько 20 дітей-ВПО віком від 10 до 15 років, разом із батьками завітали до коледжу, де їх чекав не лише кондитерський майстер-клас. Студенти, що опановують спеціальності в галузі туризму, провели цікаву екскурсію і презентували гостям «туристичні магніти» Рівного та області. Майбутні кухарі пригостили смачним обідом із традиційних страв української кухні.

Але найцікавішим для дітей став кондитерський майстер-клас. Голова циклової комісії Анна СУХЕЦЬКА разом із своїми студентами навчила їх готувати прості, але досить популярні десерти – капкейки (невеличкі кекси) та кейк-попси (тістечко в глазурі, закріплене на паличці). Виготовлені власноруч солодощі юні гості змогли забрати з собою.

Як розповіла заступниця директора Департаменту соціальної політики Олена ПЕТРИК, ще торік Департамент уклав меморандум про співпрацю з коледжем. Уже відбулося кілька спільних партнерських заходів. Вони були спрямовані на соціально незахищенихгромадян, ВПО, членів сімей наших воїнів. Студенти коледжу готували різноманітні смаколики та пригощали підопічних Департаменту під час різних свят. Вони відбувалися в Світлиці Терцентру соціального обслуговування та в Будинку ветеранів.

– Таким чином майбутні професійні кухарі та кондитери на практиці закріплюють свої теоретичні знання. Крім того, навчаються допомагати тим, хто перебуває в складних обставинах чи потребує підтримки, – заначила посадовиця. – Перший наш спільний захід відбувся ще в грудні і був присвячений нашим захисникам. На різдвяні свята пригощали наших підопічних. Ми бачимо з обох сторін позитивний відгук, тому плануємо продовжувати співпрацю.

Заняття з крапкової графіки організували в Рівному для переміщених діток і юних рівнян

У Рівному дівчина з Харківщини сама малює і дітей-переселенців навчає

 

%d блогерам подобається це: