fbpx

Натуральна лоза – на ялинку

Найкраще свято – організоване за власним сценарієм! Найкращі прикраси – виготовлені власними руками! А якщо вироби – з натуральної сировини, – вони завжди актуальні, завжди створюють унікальну атмосферу гармонії з природою, наповнюють ароматом сонця і свіжості.

Майстер виробничого навчання Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Виробник художніх виробів з лози» Валентина Голуб поділилася успіхами своїх слухачів. У Гощанському навчальному відділенні під час виробничого навчання  майбутні майстри створюють дивовижні новорічні композиції та ялинкові прикраси! Ялинка з натуральної лози від Юлії Юськової  – наче маленька подорож у дитинство, де все казкове і поміщається в дитячих долонях!..

Світлана Лесковець та Надія Кирилюк презентують дивовижні дзвіночки, кульки, рамки, ангелочки… Цікаво, що невеликий розмір виробів зовсім не означає, що зробити його легше, аніж великі. Кропітка робота над подарунковими прикрасами приносить особливе задоволення, адже вони додадуть святкової атмосфери у новорічно-різдвяні свята.

Натуральна лоза – ідеальний матеріал  для цих душевних прикрас, які переконливо свідчать про майстерність авторів, про їх ставлення до професії  та великий потенціал. Головне – професія подобається слухачам, а отже таку красу вподобають і поціновувачі ручної роботи!