Стати тренерками з фінансової грамотності можуть жінки-переселенки на Рівненщині

Діліться корисною інформацією з друзями:
Стати тренерками з фінансової грамотності для підліткових груп на Рівненщині зможуть жінки-переселенки, які втратили роботу через війну.

Для них влаштують навчання, яке допоможе здобути таку кваліфікацію. Це стане можливим у рамках проєкту «SoFIA – Школа жіночої взаємодії». Його реалізовує ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне».
Вже завтра, 10 січня, о 15.00 відбудеться презентація проєкту. Її влаштують у приміщенні готелю «Reikartz Бергшлосс Рівне» (вул. П. Могили, 14), повідомили в Рівненській ОДА.
«Навчання триватиме два місяці. За цей час слухачки зможуть здобути практичний досвід, опанувати нові інструменти для роботи з дітьми», – прокоментувала керівниця ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне» Ольга Горкавчук.
«Школа жіночої взаємодії» втілюється у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГС «Центр економічного відновлення (ЦЕВ)» у консорціумі з ГО «Ла Старда – Україна», ВГО «Поруч» та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.