Жінок-переселенок на Рівненщині навчатимуть як розвивати міні-ферми з вирощування перепілок

До участі запрошують тих, хто мешкає в Рівному та громадах Рівненського району, які втратили роботу через війну або мають статус внутрішньо переміщених осіб та мають бажання започаткувати власну справу. Їм розповідатимуть про повний цикл вирощування перепілок та консультуватимуть щодо створення міні-ферм.

Навчання відбуватиметься в рамках проєкту «AgriWomenEntrepreneurship – AWE», який реалізує ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне» за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Для учасниць проведуть 3 етапи навчання. На першому, який запланований у листопаді, йтиметься про типи та форми ведення господарської діяльності, реєстрацію бізнесу, податкові нюанси, інструменти продажу через соцмережі, пошук ринків збуту. На другому розповідатимуть про системи управління якістю, харчову безпеку та специфіку вирощування перепілок. А під час завершального етапу учасниці проєкту поїдуть на підприємство з вирощування перепілок.

«Навчання відбуватиметься і  офлайн і в онлайн-форматі, – розповіла керівниця ГО «Асоціація жінок України» Дія-Рівне» Ольга Горкавчук. – Взагалі ж, у  рамках проєкту, планується створити кооператив із повним циклом вирощування перепілок та вибудовою ланцюжків збуту. Наша громадська організація буде підтримувати підприємство на старті та сприятиме розвитку. Одним із ключових етапів буде розробка маркетингової стратегії на 3 роки».

📲Зареєструватися на участь у проєкті можна за посиланням: https://forms.gle/Vh7GnmRe4tMKBZaF7

%d блогерам подобається це: