Стало відомо, хто з чоловіків зможе невдовзі виїздити за кордон

Діліться корисною інформацією з друзями:

Кабмін дозволив представникам українського бізнесу виїжджати за кордон з 1 вересня. Про це повідомила перша віцепрем’єр — міністр економіки Юлія Свириденко.

В ефірі телемарафону вона наголосила, що це важливий крок для бізнесу, який дозволить працівникам виїздити за кордон, щоб брати участь у міжнародних заходах, підписувати ділові контракти та розвивати свій бізнес.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Тим часом міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив про запровадження нової послуги в Дії – єВідрядження, яка дозволить оформлювати дозвіл на робочі поїздки за кордон.

Уряд ухвалив постанову, яка дозволяє запустити єВідрядження в експериментальному форматі. З 1 вересня оформити дозвіл на виїзд за кордон можна буде на порталі Дія в декілька кліків. Скористатися послугою зможуть фізичні особи-підприємці та юридичні особи. Виїхати з країни для робочого відрядження можна буде не довше, ніж на 7 днів.

Чоловіки зможуть виїздити лише після внесення грошової застави. 

“Підготуйтесь до старту єВідрядження: подайте податкову звітність, сплатіть єдиний соціальний внесок, за сім днів до відрядження внесіть 200 тисяч гривень на рахунок Ощадбанку. Важливо, щоб середня зарплата в компанії була не менше 20 тисяч гривень. Одночасно відправити у відрядження підприємство зможе не більше 10% співробітників”, – пояснив умови виїзду за кордон для чоловіків Михайло Федоров.