У Рівному буде більше трьох тисяч першокласників

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівне готується до початку навчального року. До першого класу цьогоріч у Рівному піде 3006 малят, з них наразі 36 діток – внутрішньо переміщені особи.

У Рівному ухвалили рішення відновити відновити навчання у школах (там, де це можливо). 

Нині в навчальних закладах продовжується робота з обладнання укриттів та сховищ, тестують системи оповіщення. Щодо формату проведення уроків та роботі шкіл – по кожному закладу спеціальна комісія прийматиме окреме рішення, враховуючи і стан укриття і думки батьків.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

“Зауважу, що у закладі освіти може перебувати така кількість дітей та вчителів, яка може, в разі потреби, перейти в укриття. В укриттях має бути все необхідне – наявність санвузла, місця для сидіння, а також ліки, запас води та їжі, навчальні посібники тощо. Міська влада власними коштами фінансує ремонти та забезпечення укриттів необхідними матеріалами”, – розповів міський голова Рівного Олександр Третяк.

До 26 серпня у всіх школах мають провести збори адміністрації та батьків, показати стан укриттів, готовність закладів до навчального року. А тоді – спільно вирішити у якому форматі запускати навчання з вересня, уточнюють у міськвиконкомі.