Справу у Рівному повинна розслідувати поліція, а винні мають бути покарані!

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Облаштування торгових рядів у місті Рівне біля супермаркету «Сільпо» на вулиці Київська, 69 викликало неабияке обурення містян, які забили тривогу.

Адже на цей об’єкт немає паспорта будівництва. До того ж на кадастровій карті відсутня будь-яка інформація щодо передачі в оренду земельної ділянки, де розгорнулися роботи.

Натомість підприємець Олександр Сачевчич, який має намір розмістити тут два ряди кіосків (по п’ять у кожному), твердить, що має всі необхідні документи, які передбачені чинним законодавством та надають право на виконання таких видів робіт. Ідеться, зокрема, про заміну старого мощення пішохідної доріжки на сучасну бруківку та встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Заради справедливості треба сказати, що на міському геопорталі відкритих даних управління містобудування та архітектури справді 14 січня 2021 року видало два паспорти прив’язки на п’ять років для встановлення на цій ділянці тимчасових споруд торговельного призначення.

Втім, така аргументація не заспокоїла представників громадськості, які вимагають зупинити будівництво поблизу «Сільпо», вважаючи його незаконним. Такої ж позиції дотримується міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК:

«Кричущий випадок з облаштування тимчасових споруд навпроти супермаркету «Сільпо» – це одне з тих «надбань» минулого, з якими ми разом із командою в черговий раз стикаємося. Недобросовісні чиновники звільнені, але їхні дії мають наслідки, які постійно нагадують про себе.
Ми як влада не маємо права та не будемо стояти осторонь вирішення подібних питань.
Моя позиція чітка та беззаперечна: цю справу повинна розслідувати поліція, а винні мають бути покарані!
Доручив управлінню містобудування та архітектури, головному архітектору міста, ДАБК максимально надати інформацію та співпрацювати з правоохоронними органами задля швидшого вирішення справи.
У зв’язку з резонансом, який виник навколо цього будівництва, фахівці з управління містобудування та архітектури будуть долучені до процесу і повинні підготувати копії всіх дозвільних документів, які видавались за цією адресою, та передати їх правоохоронним органам. Їхній обов’язок перевірити законність, а також надати правову оцінку встановлення тимчасових споруд.
Я зацікавлений, щоб ці дії мали кваліфіковану правову оцінку, а винні покарані.
Наразі доручив призупинити видавати паспорти прив’язки на розміщення МАФів до з’ясування обставин, які виникли при видачі цих дозвільних документів.
Такі кричущі випадки доводять те, що місту конче потрібна нова Містобудівна програма щодо розміщення тимчасових споруд, яка буде прийнята на найближчих сесіях. Тільки це дозволить впорядкувати розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в Рівному, створити комфортні умови проживання для мешканців, покращити благоустрій та зберегти привабливу архітектуру».

Записала Ольга ЛІРНИК

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: