Депутати Рівнеради не підтримали анулювання паспортів прив’язки для торгових кіосків на вул. Київській

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії Рівнеради лише 19 депутатів підтримали анулювання паспортів прив’язки для торгових павільйонів на вул. Київській, 69 (навпроти супермаркету “Сільпо”). 

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Це менше половини обраних до міської ради. Тож рішення не є чинним.

Секретар Рівнеради Віктор Шакирзян запропонував провести службове розслідування з приводу видачі паспортів прив’язки.

На початку засідання депутат від Голосу Святослав Клічук доповів про ситуацію, що склалася довкола скандального облаштування торгового ряду біля Сільпо. З його слів, зазвичай міська влада не може виділити клаптики землі, які люди просять для ведення свого господарства, зате дехто умудряється отримати дозволи на те, щоб втиснути якусь будівлю навіть там, де це, здавалося, неможливим. Така ситуація склалася з будівництвом майданчиків під МАФи фактично у сквері біля Сільпо. Тому пропонував депутатам проголосувати за проєкт рішення, в якому передбачене скасування виданих паспортів прив’язки.
Нагадаємо, підприємець, що будує кіоски не має документів на оренду міської землі, однак має паспорти прив’язки, видані в січні цього року міським управлінням архітектури за підписом одного з заступників начальника. Наразі чиновник уже звільнився з управління. 

У сквері на вул. Київській, 69 уже розчистили майданчик під МАФи, залили фундаменти та встановили металеві каркаси під майбутні споруди. 

Діліться корисною інформацією з друзями: