У Рівному хочуть терміново скликати позачергову сесію через забудову скверу на вул. Київській

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Фракція “Голос” Рівненської міської ради просить скликати позачергове сесійне засідання через ситуацію, що склалася довкола скверу на вул. Київській, біля супермаркету “Сільпо”. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав депутат Рівнеради (ф-ція “Голос”) Святослав Клічук. 
“Наш проект рішення виконкому апарат ради зареєструвати відмовились. Всупереч закону. Запропонували, аби хтось із керівників Управлінь підготував проект, зібрав усі підписи і тоді його можна винести на наступне засідання виконкому 12 жовтня 2021 року.
Таким шляхом можна йти, але ми практично на нього не впливаємо, а до 12 жовтня там уже можуть усе збудувати і ще й найти якогось реєстратора, щоб зареєстрував право власності.
Тому ми, командою “Голос” зробили аналогічний проект рішення Рівнеради і просимо секретаря ради на цьому тижні скликати позачергове пленарне засідання, наприклад в четвер або п’ятницю. Фактично, ми могли б уже на цьому тижні мати Рішення, яким робиться увесь той “Ларьок Mall” повністю незаконним.
Щоб так сталося, 14 депутатів сьогодні-завтра мають підписати звернення про позачергове пленарне, потім зібратися, і 22 голосами проголосувати.
І тут кожен депутат вирішує, на якій він стороні. Дякую тим, хто уже підписав, це 5 депутатів з Голосу, а також Тарас Обоїста, Анатолій Чугуєвець, Анна Хлистунова-Шарпар, Любов Романюк, Володимир Хомко.
Можливо когось не згадав, не знав останніх даних.
Поговоримо про це сьогодні на 18 годину біля “Сільпо”, приходьте”, – так написав на своїй сторінці депутат Святослав Клічук.
Нагадаємо, нещодавно у сквері на вул. Київській, 69 почалося будівництво. Підприємець Олександр Сачевчич планує тут замінити мощення та встановити тут торгівельні кіоски. Однак чоловік не має ні договору оренди міської землі, ні паспорта будівництва. Щоправда, він має два паспорти прив’язки на 5 років для встановлення на цій ділянці тимчасових споруд торгівельного призначення. Тепер же депутати намагаються ці документи анулювати. 
Діліться корисною інформацією з друзями: