fbpx

Шахраї виманили у літнього рівнянина кругленьку суму

«Ваш син у поліції» чи тому подібне для деяких рівнян є сигналом рятувати рідну людину. Саме цим керуються шахраї, які виманюють у літніх людей кругленькі суми. Днями на гачок зловмисників потрапив 72-річний рівнянин.

За порятунком сина від імені поліції звернувся зловмисник, якому літній рівнянин віддав 20 тисяч гривень, банківську картку із 13 тисячами гривень на рахунку та мобільний телефон.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області, спочатку невідомий чоловік зателефонував на стаціонарний телефон та сповістив, що його син збив людину. Потім по мобільному телефону запевнив, що уникнути відповідальності можна, однак за винагороду – 50 тисяч гривень.

Пенсіонер, не маючи такої суми, сказав, що віддасть лише 20 000. Вже за кілька хвилин на порозі стояв псевдослідчий, якому рівнянин передав вказані кошти та банківську картку. У подальшому з неї шахраї зняли всі 13 тисяч гривень. На цьому аферист не зупинився та запевнив, оскільки телефон прослуховується, змушений забрати ще й і його.

Через деякий час 72-річний чоловік зв’язався із сином та упевнився, що з ним усе гаразд, і в жодну ДТП не потрапляв.

Варто зазначити, що в цей час у квартирі також перебувала знайома, яка могла зателефонувати зі свого мобільного до нібито винуватця ДТП і викрити шахраїв. Однак, аргументи зловмисника, на жаль, виявилися переконливішими.

Правоохоронці наголошують громадянам не реагувати на подібні дзвінки: перервіть розмову та особисто зателефонуйте до рідних, які нібито потрапили у біду.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»