fbpx

Сервісний центр МВС на Рівненщині консультуватиме людей з порушенням слуху

Головний сервісний центр МВС запускає онлайн-консультації для людей із порушенням слуху.

Відтепер жителі Рівненщини з порушенням слуху можуть звернутись за консультацією до сервісного центру МВС та отримати зворотний зв’язок завдяки інноваційним технологіям. Таку можливість вдалося реалізувати завдяки плідній співпраці Головного сервісного центру МВС із ГО «Громадський Рух «Соціальна Єдність».

Про це повідомляє РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області.

У нашій країні проживає тисячі людей, для яких жестова мова чи не єдиний спосіб комунікувати зі світом. Щоб отримання послуг сервісних центрів МВС для таких людей стало доступнішим, ми підтримуємо впровадження Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, яка була розроблена в межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

На офіційному вебсайті Головного сервісного центру МВС встановили спеціальний віджет «Вушко». Він дозволяє в режимі онлайн особам з порушенням слуху спілкуватися з фахівцем сервісного центру МВС. Зокрема, зв’язатися з оператором, який володіє жестовою мовою і отримати відповіді на запитання.

Алгоритм отримання консультації за допомогою віджета «Вушко»

Якщо нечуюча або слабочуюча людина потребує отримати консультацію фахівців сервісного центру МВС, їй необхідно виконати такі дії:

  • натиснути на віджет «Вушко», що розміщений на вебсайті Головного сервісного центру МВС;
  • у формі, що спливає, обрати дату і час та ввести номер мобільного телефону для зв’язку;
  • очікувати на відеозв’язок із сурдоперекладачем;
  • ввести код з відео, який показує перекладач з жестової мови.

Працівник ГО «Громадський рух «Соціальна Єдність» зв’язується з контакт-центром Головного сервісного центру МВС. Таким чином забезпечує діалог між людиною з порушенням слуху та нашим фахівцем.

У майбутньому планується встановити спеціальний віджет «Вушко» на офіційних вебсайтах регіональних сервісних центрах МВС. Разом працюємо над створенням безбар’єрного простору для всіх громадян.

Читайте також: Мотоцикліст без шолома загинув на Рівненщині